O NÁS:      

 

   Naše společnost JEDOTOUR, s.r.o. byla založena již na počátku roku 1993, od této doby se jako cestovní kancelář věnovala převážně organizování poznávacích zájezdů do všech končin Evropy včetně zajištění autobusové dopravy a veškerých služeb cestovního ruchu.

   Od roku 2003 se naše společnost přetransformovala z cestovní kanceláře na cestovní agenturu a autobusovou dopravu. Postupem času si vybudovala vlastní vozový park, který v současné době disponuje vozy s kapacitou od 4 do 50 přepravovaných osob viz. sekce vozový park.

   Naše dopravní prostředky splňují veškeré podmínky požadované pro přepravu v rámci Evropské unie a jsou řízeny řidiči, kteří mají dlouholetou praxi jak při cestách v tuzemsku, tak i do všech koutů Evropy i mimo ni (Maroko, Turecko atd.).

   K našim stálým zákazníkům patří například soubor Městského divadla Brno, se kterým jsme absolvovali mnoho evropských turné. Dále Taneční skupina Magic Free Group, Česká asociace zdravotních sester, sportovní kluby jako např. FC ZBROJOVKA BRNO, HC KOMETA Úvoz, ABAJAFANS (oficiální fanklub motocyklového závodníka Karla Abraháma) a v minulých letech HC Kometa Group, Basketbalový klub Brno. Mimo to patří k našim spokojeným a dlouholetým klientům spousta cestovních kanceláří, institucí, spolků, úřadů, mateřských a základních škol, gymnázií, soukromých osob a dalších.  

   Vzhledem k dlouholetým zkušenostem nabízíme zpracování nejvýhodnějších tras pro cesty po celé Evropě s ohledem na dodržení bezpečnosti práce řidičů dle evropských vyhlášek.
V dalších činnostech se naše agentura zabývá prodejem zájezdů pro jiné cestovní kanceláře, převážně pro
Cestovní kancelář Josef Trojáček.

 

 

 

     
 

Copyright © 2016 JEDOTOUR, s.r.o.                            All rights are reserved.                                        Web Design by Chose1984