30. dubna 2015:
PŘIJMEME ŘIDIČE

 

Do hlavního  nebo i vedlejšího poměru přijmeme řidiče sk. D s praxí v řízení autobusu jak v ČR, tak i v zahraničí. Práce hlavně na území ČR. Důležitá je zkušenost, technická znalost autobusu  a dobré vystupování.

 


 

20. prosince 2013:
NOVÝ AUTOBUS

 

Do nového roku 2014 vstoupíme s novinkou ve vozovém parku a to s 5* autobusem NEOPLAN Cityliner P14 s kapacitou 48+1+1 míst k sezení. Autobus splňuje nejpřísnější emisní normy (motor EEV).

 


 

  

            

              Spřátelené weby

 

 

 

 

Vítejte na oficiálních stránkách cestovní agentury JEDOTOUR, s.r.o.

Naše společnost byla založena 1.2.1993. Od této doby se jako cestovní kancelář věnovala převážně organizování poznávacích zájezdů do všech končin Evropy včetně zajištění autobusové dopravy a veškerých služeb.
Od 24.3.2003 se naše společnost transformovala z cestovní kanceláře na cestovní agenturu jejímž předmětem podnikání je „Silniční motorová doprava osobní příležitostná vnitrostátní a mezinárodní provozovaná autobusem a osobním automobilem“.
Postupem času si společnost vybudovala vlastní autobusovou dopravu a v současné době můžeme nabídnout vozový park s kapacitou od 4 do 49 přepravovaných osob viz sekce vozový park. Naše dopravní prostředky splňují veškeré podmínky požadované pro přepravu v rámci Evropské unie a jsou řízeny řidiči, kteří mají dlouholetou praxi při cestách v tuzemsku i do všech koutů Evropy.
K našim stálým zákazníkům patří např. soubor Městského divadla Brno, se kterým jsme absolvovali mnoho evropských turné. Dále Taneční skupina Magic Free Group, soubor Moravanka, Pěvecký sbor moravských učitelů, mužský pěvecký sbor Rastislav, sportovní kluby jako např. FC ZBROJOVKA BRNO, HC KOMETA Úvoz a v minulých letech HC Kometa Group, Basketbalový klub Brno. Mimo to patří k našim spokojeným a dlouholetým klientům spousta cestovních kanceláří, institucí, spolků, úřadů, mateřských a základních škol, gymnázií, soukromých osob a dalších.
Vzhledem k dlouholetým zkušenostem nabízíme zpracování nejvýhodnějších tras pro cesty po celé Evropě s ohledem na dodržení bezpečnosti práce řidičů dle evropských vyhlášek.
V dalších činnostech se naše agentura zabývá prodejem zájezdů pro jiné cestovní kanceláře, přávažně pro Cestovní kancelář Josef Trojáček.