SLOVENSKO - Turčianské Teplice 28.4. - 1.5.2018                 cena: 4.190,-
 

zpět na nabídku zájezdů

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

Nabídka pro všechny zájemce o koupání, ozdravný pobyt s léčebnými procedurami v termálních lázních nejvyšší kvality ve slovenských lázních v Turčianských Teplicích, které jsou známou lázeňskou lokalitou v oblasti Velké Fatry, regionu Turiec. Lázně jsou známé výbornou kvalitou služeb i léčebných účinků na pohybové ústrojí, ledviny atd.

Cena za dospělou osobu: Kč 4.190,-

Cena za dítě (5-13 let): Kč 3.190,-

Cena za dítě (do 5 let): Kč 1.690,-

 

 
 

1.den

sobota

28.4.2018

Odjezd z Brna v 7:30 hod. (parkoviště naproti OD TESCO ve městě na ulici Dornych v místě bývalého hotelu Metropol). Cesta přes Uherské Hradiště na Slovensko, dále přes Trenčín (možnost prohlídky) do Turčianských Teplic. Ubytování a informační schůzka.

  

 
 

 

 

2.den

neděle

29.4.2018

 

Po snídaní osobní volno, relaxace v lázních. Odpoledne výlet do Banské Bystrice (prohlídka  zajímavostí centra města).

 

 

 

3.den

pondělí

30.4.2018

 

Po snídani osobní volno, relaxace v lázních. Odpoledne pro zájemce pěší vycházka do  krásného  okolí  lázní.

 

 

4.den

úterý

1.5.2018

Po snídani osobní volno, koupání a relaxace. Kolem poledne ukončení pobytu a odjezd směr Bojnice (prohlídka zámku a ZOO). Následovat bude cesta zpět do Brna. Předpokládaný příjezd okolo 20:00 hod.

- 3x nocleh v hotelu REZIDENT Turčianské Teplice

 

Bližší informace o Turčianských Teplicích:

 

Oblíbené lázeňské město se nachází na Slovensku, v oblasti Velké Fatry, region Turiec. Sídlo známe již od 13.století a od 15 st. i léčivé prameny. Bohatá tradice lázeňství - 7 léčivých pramenů. Léčí se tu pohybová ústrojí, močové cesty, ledviny. Léčivá voda má vysoký obsah vápníku, magnesia a fluoru. Teplota vody je 38-47°C. Možný koupelový i pitný režim léčby. Velkou atrakcí současného města je i Spa&Aquapark. Okolí města je známo mnoha přírodními i historickými zajímavostmi.

 

Ubytování je zajištěno v rodinném hotelu REZIDENT, který se nachází v centru lázní, u lázeňského parku, pěší zóny, poblíž Spa&Aquaparku. ve 2-3 lůžkových pokojích a několika apartmánech (koupelna, WC, TV a Wifi zdarma). Stravování je zajištěno ve vyhlášené, hotelové restauraci formou polopenze (snídaně: bufet, večeře: výběr z menu).

 

Součástí nabídky lázní pro naši skupinu je speciální lázeňský a ozdravný balíček: přivítací nápoj,           1x kolagenová terapie v Collariu Mon amie, 1x 8 minutová masáž v profesionálním křesle, 1x 2-hod. vstup do Spa&Aquapark Turčianské Teplice, vstup do galerie M.Galandu, 5 % sleva  v hotelové restauraci na jídla a nápoje.

 

Program může být přizpůsoben časovým limitům, počasí nebo nepředvídatelným okolnostem.

 

V ceně zájezdu:

doprava klimatizovaným autobusem s WC a DVD; 3x ubytování s polopenzí; 1x lázeňský-relax balíček

(2-hod. vstup do Spa&Aquaparku, vstup do hotelového wellness centra); 1x výlet autobusem nebo vlakem do Banské Bystrice; pobytová taxa; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:

další vstupy do lázní mimo lázeňského-relax balíčku; příplatek za dětskou přistýlku Kč 300,-/pobyt; vstupné do zámku Bojnice a do ZOO Bojnice; pojištění léčebných výloh v zahraničí (lze uzavřít v naší CK)

 

 

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

 

 

                                             Cestovní smlouva:     Všeobecné podmínky:

 

           

 

INFO:

    Renneská tř. 22a, 639 00  BRNO, tel./fax.: 541 220 187, e-mail: CK-Trojacek@email.cz,

web: http://www.jedotour.cz/ckjt