ŘÍM 10.-14.4.2019                                                                Cena od: 6.590,-
 

zpět na nabídku zájezdů

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

 

Zveme Vás do věčného města...

Poznáte všechny nejznámější monumenty, pokud navštívíte Řím poprvé. Na Řím jeden život nestačí - mnoho nepoznaného objevíte, pokud pojedete do Říma znovu!

 

 

                          Cena na osobu při ubytování:

 

                          - v mobilehomu pro 4 osoby:               

                          - v bungalovu superior pro 3 osoby:

                          - v bungalovu deluxe pro 2 osoby:    

                          - v bungalovu superior pro 2 osoby:

 

 

 

Kč 6.590,-

Kč 6.790,-

Kč 6.690,-

Kč 7.390,-

 

 

1.den

středa

10.4.2019

OdjezdKuřimi (od vlakového nádraží) ve 22:30 hod. a z Brna (parkoviště naproti OD    Tesco na ul. Dornych) ve 23:00 hod.  

 

2.den

čtvrtek

11.4.2019

 

V ranních hodinách navštívíme krásné historické město Bologna - procházka historickým centrem vás vrátí do středověku. Kromě památek bude dostatek času i na italskou atmosféru v některé ze stylových kaváren nebo vináren. V případě většího časového prostoru možnost další krátké zastávky po cestě např. na prohlídku historického města Orvieto - efektní poloha na vysoké skalní plošině, úzké starobylé uličky, překrásný dóm. Cesta dál bude pokračovat jen s hygienickými přestávkami k ubytování do Říma, příjezd cca v 19-20 hod.

 

2 noclehy v Římě budou zajištěny se snídaní a to v areálu Camping Village Roma s bazénem, poblíž zastávky městské hromadné dopravy s dobrým spojením přímo do centra Říma. Na výběr bude Mobilehome pro 4 osoby, Bungalov Superior pro 3 osoby, Bungalov Deluxe pro 2 osoby a Bungalov Superior pro 2 osoby. Každý typ ubytování má rozdílnou cenu, ta je vždy uvedena při plném obsazení. Mobilehomy i bungalovy jsou moderně a pěkně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení a klimatizaci.

 

Program v Římě: po městě se budeme pohybovat  metrem a autobusy MHD. Jednotlivé jízdenky s platností 100 min. stojí 1,50 Eur, celodenní neomezené 6 Eur. Podrobnosti vysvětlíme...

 

3.den

pátek

12.4.2019 

Dopoledne VATIKÁN: prohlídka ministátu s bazilikou sv. Petra, můžete vystoupit do kopule a vychutnat si pohled z výšky. Podle zájmu navštívíte Vatikánská muzea, kde je soustředěna jedna z nejvýznamnějších uměleckých sbírek na světě - v jejich komplexu je i slavná Sixtinská kaple. ŘÍM antický: bude další částí programu - monumentální pozůstatky slavné epochy  Římské říše - Kapitol, Forum Romanum, Koloseum a mnoho dalších… Chvíle osobního volna na oddech, občerstvení nebo nákupy a znovu na to! ŘÍM barokní: až do večera budeme obdivovat proslulá místa v centru Říma - Fontána di Trévi, Španělské schody, elegantní promenádní třída Via Condotti…

 

 

4.den

sobota

13.4.2019

ŘÍM křesťanský: prohlídka nejslavnějších chrámů - St. Maria Maggiore, Lateránský chrám a palác, chrám sv. Klementa s hrobem sv. Cyrila, Sv. Petr v řetězech se slavnou Michelangelovou sochou Mojžíše, to jsou jen některé ze slavných - navštívíte podle vašeho zájmu. Odpolední siesta dopřeje odpočinek, občerstvení, nákupy, pak zbývá prohlédnout zázrak starověké architektury PANTHEON, legendární náměstí Piazza Navonna. Protože Řím nikdy nespí, do pozdního večera si můžete atmosféru užívat. OdjezdŘíma bude cca ve 22:00 hod., noční přejezd s hygienickými zastávkami.

 

 

5.den

neděle

14.4.2019

 

Po nočním přejezdu občerství zastávka v Rakousku, na jezeře Wörthersee u Klagenfurtu. Z unikátní 100 m vysoké rozhledny je neopakovatelný výhled. Předpokládaný příjezd do Brna a Kuřimi v odpoledních hodinách.

 

Program může být přizpůsoben časovým limitům, nebo nepředvídatelným okolnostem.

 

V ceně zájezdu:

doprava klimatizovaným autobusem s WC a DVD; služby průvodce;

2x ubytování dle vlastního výběru; pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:

žádné vstupy; jízdenky MHD; pojištění léčebných výloh v zahraničí (lze uzavřít v naší CK)      

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

 

 

                                             Cestovní smlouva:     Všeobecné podmínky:

 

           

 

INFO:

    Renneská tř. 22a, 639 00  BRNO, tel./fax.: 541 220 187, e-mail: CK-Trojacek@email.cz,

web: http://www.jedotour.cz/ckjt