BELGIE, NIZOZEMÍ 20. - 24.4.2016                            předpokl. cena: 6 990,-
 

zpět na nabídku zájezdů

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

 

 

 
 

1.den

středa

20.4.2016

Odjezd z Brna ve 16:30 hod. (parkoviště naproti OD Tesco ve městě na ul. Dornych v místě bývaléhohotelu Metropol). Dále přes Prahu, Plzeň, hr. přechod Rozvadov do SRN. V noci cesta non-stop přes SRN do Belgie pouze s hygienickými přestávkami.

 

 
 

- noc projetá v autobusu

 

2.den

čtvrtek

21.4.2016

 

Ráno asi v 7:30 hod. příjezd do města Louven v blízkosti Bruselu - centrum oblasti Vlámský Brabant, jedno z nejkrásnějších náměstí mezi belgickými městy. Po hodinové prohlídce přejezd k návštěvě nejkrásnějšího města Belgie (tzv. Benátek severu) města Bruggy - v rámci prohlídky vyhlídková jízda lodí po kanálech (řeka Reie). Po poledni pokračování ke krátké prohlídce města Gent - majestátní historické budovy, vodní kanály, zvonice atd. Posledním belgickým městem, které navštívíme budou Antwerpy - druhý největší evropský přístav, rodné město malíře Rubense, muzeum diamantů, Grote Markt se 67m dlouhou radnicí, gotická katedrála na nábřeží řeky Šeldy. Odpoledne opustíme Belgii, vstoupíme do Nizozemí a v podvečer dle časových možností a počasí navštívíme, v blízkosti našeho ubytování, ještě městečko Delft - proslavené výrobou porcelánu tzv. fajans nebo nejslavnější holandské přímořské letovisko Scheveningen.

 

- 1. nocleh Katwijk - apartmány na pobřeží

 

3.den

pátek

22.4.2016

 

Ráno odjezd do Alkmaaru, kde můžeme shlédnout tradiční rituál burzy sýrů, který se zachoval od středověku. Návštěva kouzelné rybářské vesničky Volendam - možnost ochutnávky místních rybích specialit a nákup drobných suvenýrů na pobřežní promenádě. Odpoledne prohlídka skanzenu   holandské vesnice Zaanse Schans - větrné mlýny, výroba tradičních dřeváků a sýrů. Dále příjezd k prohlídce historického centra Amsterdamu - hlavního města Nizozemí. Večer návrat do Katwijku na stejné ubytování.  

  

- 2. nocleh Katwijk - apartmány na pobřeží

 

 

 

4.den

sobota

23.4.2016

Dopoledne se podíváme na světoznámé květinové korzo - alegorický průvod je každoročně cílem statisíců turistů. Dále navštívíme květinový park Keukenhof s miliony rozkvetlých tulipánů a mnoha druhy dalších jarních květin vysazených ve staletém parku a přilehlých pavilonech. Odpoledne asi v15:30 hod. se vydáme na cestu k ubytování do SRN v blízkosti Kolína nad Rýnem.

 

- 3. nocleh Marsdorf - hotel

 

 

5.den

neděle

24.4.2016

Asi v 7:00 hod. odjedeme k prohlídce Kolína nad Rýnem - katedrála sv. Petra (Kolínský dóm), procházka na nábřeží Rýna, zbytky římského opevnění a přilehlé centrum. Dále cesta k domovu přes Frankfurt, Norimberk, hr. přechod Rozvadov, Plzeň, Prahu zpět do Brna. Předpokládaný návrat do 21:00 hod.  

 

Program může být přizpůsoben časovým limitům, počasí nebo nepředvídatelným okolnostem.

 

V ceně zájezdu:

doprava klimatizovaným autobusem s WC a DVD; 2x ubytování v apartmánech (ložnice vždy pro 2 osoby) vybavených pro vlastní vaření; 1x ubytování v hotelu (2-lůžkové pokoje); služby průvodce; pojištění CK proti úpadku

 

Pozn.:

Apartmány nejsou vybaveny povlečením a ručníky. Je třeba vzít vlastní nebo lze zakoupit na místě povlečení za 6,50 Euro na pobyt a ručníky za 4,50 Euro na pobyt. Snídani na apartmánu si může každý připravit sám (minimarket a restaurace v objektu). Na hotelu v SRN je možnost kontinentální snídaně za 6,90 Euro nebo lze zakoupit snídani v autobusu za Kč 35,-.

 

Cena nezahrnuje:

žádné vstupy; pojištění léčebných výloh v zahraničí (lze uzavřít v naší CK

 

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

 

 

 

                                             Cestovní smlouva:     Všeobecné podmínky:

 

           

 

INFO:

    Renneská tř. 22a, 639 00  BRNO, tel./fax.: 541 220 187, e-mail: CK-Trojacek@email.cz,

web: http://www.jedotour.cz/ckjt