Alpy, Bavorsko, Tyrolsko 21.-24.9.2017                                  Cena: 4.990,-
 

zpět na nabídku zájezdů

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

 

Zveme Vás na podzimní výlet do hor, do přírody i za kulturou. Tentokrát se vydáme také  do Mnichova, odtud  krásným podhůřím bavorských Alp, projedeme zimním střediskem Seefeld do Tyrolska, projdeme se v Innsbrucku. Prožijete ALMFEST, jednu z největších slavností roku, při které se vrací dobytek z letních horských pastvin do údolí. Krávy ozdobené stuhami a květinami přichází za doprovodu hudby a honáků v tradičních krojích. Atmosféru dotváří řemeslnické a zemědělské trhy, nabízí se tradiční výrobky, krajové speciality, posezení u dobrého jídla a nápojů.

 

 

 
 

1.den

čtvrtek

21.9.2017

Odjezd z Brna v 6:00 hod. (parkoviště naproti OD TESCO ve městě na ulici Dornych v místě bývalého hotelu Metropol) a z Prahy v 8:45 hod. (parkoviště u stanice metra Roztyly). Dále cesta přes Plzeň, Klatovy do Železné Rudy na ubytování. V případě pěkného počasí pojedeme přímo do Železné Rudy (výjezd sedačkovou lanovkou na vrchol Pancíř 1214 m - krásný výhled, procházky v okolí - Černé a Čertovo jezero). V případě horšího počasí můžeme navštívit vodní hrad Švihov a zámek s hradem ve Velharticích, možná je tu nenáročná procházka k Werichově chatě a blízkému skanzenu.

 

- 1. nocleh se snídaní - hotel v Železné Rudě

 

 

2.den

pátek

22.9.2017

Po snídani odjezd do MNICHOVA. Okružní jízda a procházka  historickým centrem města, která zahrne náměstí Marienplatz, radnici s orlojem, chrám Frauenkirche, rezidenci bavorských vévodů a králů, ve které můžete navštívit bohaté interiéry a umělecké sbírky  panovníků. Mnichov je pokladnice umění – podle zájmu můžete navštívit také galerie Starou i Novou pinakotéku. Nebo můžete  posedět u dobrého jídla a bavorského  piva v některé z proslulých mnichovských pivnic.  Z Mnichova se vydáme krásnou krajinou do Alp. Projedeme proslulým horským střediskem Seefeld, až do INNSBRUCKU. Po procházce historickým centrem tohoto krásného města pojedeme  do krásné horské oblasti  Zillertal.

 

- 2. nocleh - hotel v Zillertalském údolí

 

 

 

3.den

sobota

23.9.2017 

V několika obcích v Zillertalském údolí se právě v tento den od 10 hod dopoledne do pozdního odpoledne konají slavnosti ALMFEST, které si užívají místní obyvatelé i návštěvníci z celého světa. Pro ty účastníky, kteří slavnosti viděli a měli by zájem o jiný program, třeba v horském středisku Mayrhofen. Procházku, lehkou túru do hor, nebo výjezd lanovkou k některé z blízkých, téměř 3000m vysokých hor s výhledy na TUXER ALP, např. Ahornspitze (2976m), nebo Rastkogel (2762m). V podvečer odjezd do blízkosti Salzburgu.

- 3. nocleh - hotel v okolí Salzburku

 

4.den

neděle

24.9.2017

SALZBURG - dopolední nedění procházka  opět  jedním z nejkrásnějších měst Evropy je vždy zážitkem. Je možné obdivovat nádherné církevní památky, navštívit  obrazovou galerii, toulat se středověkými uličkami, obdivovat  rozkvetlý park u zámečku Mirabell, vyjet kratičkou lanovkou  k prohlídce hradu Hohensalzburg, nebo jen posedět u kávy a proslulého moučníku. Cesta domů povede Solnou komorou, podle časových možností s pěknou zastávkou, která  bude překvapením. Předpokládaný příjezd do Prahy do 20 hod. a do Brna cca ve 22:30 hod.                           

 

Program může být přizpůsoben časovým limitům, nebo nepředvídatelným okolnostem.

 

V ceně zájezdu:

doprava klimatizovaným autobusem s WC a DVD; 3x ubytování v hotelu (převážně 2-lůžkové pokoje);

1x snídaně; pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:

žádné vstupy; snídaně mimo program; pojištění léčebných výloh v zahraničí (lze uzavřít v naší CK)

      

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

 

 

                                             Cestovní smlouva:     Všeobecné podmínky:

 

           

 

INFO:

    Renneská tř. 22a, 639 00  BRNO, tel./fax.: 541 220 187, e-mail: CK-Trojacek@email.cz,

web: http://www.jedotour.cz/ckjt