Advent v Rakousku 7.-9.12.2018                                              Cena: 3.590,-
 

zpět na nabídku zájezdů

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

 

Zveme Vás za adventním kouzlem s kulisou zasněžených Alp

 

 
 

1.den

pátek

7.12.2018

Odjezd z Brna (parkoviště naproti OD TESCO ve městě na ulici Dornych v místě bývalého hotelu Metropol) ve 12:00 hod., z Prahy (VFN Praha, Karlovo nám.) v 15:00 hod. První zastávka bude na procházku Českým Krumlovem, dále k ubytování do příjemného hotelu na jezeře Lipno - možnost večeře (nutno objednat předem) a „seznamovací večírek“.

 

- 1. nocleh se snídaní - hotel v blízkosti jezera Lipno

 

 

2.den

sobota

8.12.2018

 

Po snídani odjezd k prohlídce historického centra města LINZ. Na náměstí Hauptplatz je adventní trh zaměřen na tradiční výrobky a dobroty. Pravý linecký koláč, zapečené brambory se šunkovou nádivkou a mnoho jiných specialit domácí kuchyně. Mezi různými druhy "svařáků" je specialitou  borůvkový. Další advent je v kulise zahradní, ve Volksgarten. Případně je  možné podívat se do jednoho z nejstarších rakouských   měst, maličkého WELS. Uprostřed historického  náměstí je uspořádán adventní trh kolem 13m vysoké křišťálové hory přání. Další program se bude odehrávat kolem jezera Wolfgangsee. Na jezeře pluje 19m vysoká adventní lucerna, adventní krása je ve všech třech městech kolem jezera v St. Wolfgang, Gilgen i Strobl. Ubytování se snídaní v hotelu v lázeňském Bad Goisern. 

- 2. nocleh se snídaní - hotel v Bad Goisern

 

 

 

3.den

neděle

9.12.2018 

Po snídani je jen 7 km do nejznámějšího  lázeňského města  Bad Ischl. Zde je možné trávit několik hodin v ozdravných „Císařských lázních“. Jejich léčivé účinky oceňovali mnozí členové Habsburského domu. Sám Franz Josef I. trávil v Bad Ischl,  letní sezóny od dětství  až do r.1916. Ve vzdálenosti do 20 km je pět velkých jezer! I zde se nabízí v době adventní mnoho zážitků  včetně procházky po nábřeží řek Traun a Ischl, dobroty v proslulé kavárně Zauner, i nezbytný adventní trh v lázeňském parku. A bude-li zážitků málo a času dost, cestou k domovu je možné zastavit se na nádherném jezeře Traunsee. Na jeho břehu je šarmantní město Gmunden - jak jinak i ono nabízí slavností adventní výzdobu a trh. Cesta domů, odjezdy a příjezdy do Prahy a Brna budou upřesněny.

 

Program může být přizpůsoben časovým limitům, nebo nepředvídatelným okolnostem.

 

V ceně zájezdu:

doprava klimatizovaným autobusem s WC a DVD; služby průvodce; 2x ubytování se snídaní;

pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje:

žádné vstupy; večeře v hotelech; pojištění léčebných výloh v zahraničí (lze uzavřít v naší CK)

      

 

PROGRAM KE STAŽENÍ A TISKU ZDE

 

 

                                             Cestovní smlouva:     Všeobecné podmínky:

 

           

 

INFO:

    Renneská tř. 22a, 639 00  BRNO, tel./fax.: 541 220 187, e-mail: CK-Trojacek@email.cz,

web: http://www.jedotour.cz/ckjt